Warszawa, Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów.
Olaf Loska V-ce Mistrz Polski kat wagowa 73 kg.
Martyna Mikołajczyk brązowy medal.
Kacper Bonanaty VII, bardzo dobry występ w najliczniej obsadzonej kategorii wagowej do 73 kg.(40 zawodników).
Nic dodać,nic ująć. DUMA ROZPIERA !!!!!👏👏👏👏❤❤❤❤

Dwa brązowe medale w kat.do 100kg.oraz kategorii oppen wywalczył w sobotę Paweł Skoczylas podczas rozegranych w Grodzisku Mazowieckim Mistrzostw Mazowsza Masters.👏👏👏💪💪💪

Składamy serdeczne gratulacje !!!!!

W dniu dzisiejszym w Bochni rozegrano II eliminacje regionalne do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Trzecie miejsce, a zarazem awans do finałów wywalczył Paweł Nalborczyk w kategorii wagowej do 55 kg.
Na V miejscu w wadze 52 kg.uplasowała się Wiktoria Rudy.

Dwa medale wywalczyli nasi zawodnicy biorący udział w rozegranych w dniu dzisiejszym Mistrzostwach Polski Masters w Luboniu.
Na najwyższym stopniu podium,zdobywając złoty 🥇medal w kategorii wagowej do 73 kg.uplasował się Tadeusz Rusin.
Srebrny 🥈medal w kategorii + 100 kg.wywalczył Paweł Skoczylas.

Składamy serdeczne gratulacje !!!!!!!!!!